Steroids (7.x-1.0-beta3) - en to ja translation catalogue (15 entries)

en: Status
ja: 状態

en: Enabled
ja: 有効

en: Response
ja: レスポンス

en: Name
ja: 名前

en: Default
ja: デフォルト

en: Path
ja: パス

en: Host
ja: ホスト

en: Performance
ja: パフォーマンス

en: Code
ja: コード

en: Port
ja: ポート

en: seconds
ja: 秒

en: Cache settings
ja: キャッシュの設定

en: Clear all caches
ja: すべてのキャッシュをクリアー

en: Max age
ja: 有効期間

en: Varnish version
ja: Varnish バージョン
