Steroids (7.x-1.0-beta3) - en to kn translation catalogue (11 entries)

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Enabled
kn: ಶಕ್ತಗೊಂಡಿದೆ

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Default
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟ್‍

en: Path
kn: ಮಾರ್ಗ

en: Host
kn: ಅತಿಥೇಯ

en: Performance
kn: ಕಾರ್ಯ ನಿರ್ವಹಣೆ

en: Port
kn: ಸಂಪರ್ಕ ಸ್ಥಾನ

en: seconds
kn: ಸೆಕಂಡುಗಳಿಗೆ ವಿಭಜಿಸು

en: Expire
kn: ಕಾಲಾವಧಿ ಅಂತ್ಯಗೊಳ್ಳುವ

en: Timeout
kn: ಕಾಲಾವಕಾಶ ಮುಗಿದಿದೆ
