Steroids (7.x-1.0-beta3) - en to lt translation catalogue (11 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Default
lt: Numatytasis

en: Path
lt: Kelias

en: Host
lt: Serveris

en: Performance
lt: Veikimas

en: Code
lt: Kodas

en: Port
lt: Šliuzas

en: Cache settings
lt: Kešavimo nuostatos

en: Clear all caches
lt: Išvalyti visą kešą
