Steroids (7.x-1.0-beta3) - en to mn translation catalogue (8 entries)

en: Status
mn: Төлөв

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Name
mn: Нэр

en: Default
mn: Анхны утга

en: Path
mn: Зам

en: Performance
mn: Хурд

en: Code
mn: Код

en: Clear all caches
mn: Түр ой санамж бүгдийг хоослох
