Steroids (7.x-1.0-beta3) - en to or translation catalogue (5 entries)

en: Status
or: ଅବସ୍ଥିତି

en: Enabled
or: ସକ୍ରିୟ ହୋଇଛି

en: Default
or: ପୂର୍ବନିର୍ଦ୍ଧାରିତ

en: Path
or: ପଥ

en: Code
or: ସଂକେତ
