Steroids (7.x-1.0-beta3) - en to pt translation catalogue (15 entries)

en: Status
pt: Estado

en: Enabled
pt: Ativado

en: Response
pt: Resposta

en: Name
pt: Nome

en: Default
pt: Por defeito

en: Host
pt: Servidor

en: Performance
pt: Desempenho

en: Code
pt: Código

en: Port
pt: Porta

en: seconds
pt: segundos

en: Cache settings
pt: Definições da cache

en: Expire
pt: Expira

en: Timeout
pt: Tempo esgotado

en: Clear all caches
pt: Limpar todas as caches

en: Max age
pt: Idade máxima
