Steroids (7.x-1.0-beta3) - en to ru translation catalogue (17 entries)

en: Status
ru: Статус

en: Enabled
ru: Включено

en: Response
ru: Ответ

en: Name
ru: Название

en: Default
ru: По умолчанию

en: Path
ru: Путь

en: Host
ru: Хост

en: Performance
ru: Производительность

en: Code
ru: Код

en: Port
ru: Порт

en: seconds
ru: секунд

en: Cache settings
ru: Настройки кэша

en: Expire
ru: Устаревание

en: Timeout
ru: Время ожидания

en: Clear all caches
ru: Очистка кэша

en: Max age
ru: Максимальный возраст

en: Server status
ru: Статус сервера
