Steroids (7.x-1.0-beta3) - en to th translation catalogue (9 entries)

en: Status
th: สถานะ

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: Path
th: ตำแหน่งพาธ

en: Host
th: โฮสต์

en: Performance
th: ประสิทธิภาพ

en: Code
th: รหัส

en: Port
th: พอร์ต

en: Cache settings
th: การตั้งค่าแคช

en: Clear all caches
th: ล้างแคชทั้งหมด
