Steroids (7.x-1.0-beta4) - en to af translation catalogue (8 entries)

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Name
af: Naam

en: Default
af: Verstek

en: Path
af: Pad

en: Host
af: Masjien

en: Performance
af: Werkverrigting

en: Code
af: Kode

en: Cache settings
af: Kasverstellings
