Steroids (7.x-1.0-beta4) - en to am translation catalogue (7 entries)

en: Status
am: ሁኔታ

en: Enabled
am: ንቁ

en: Name
am: ስም

en: Default
am: ነባሪ

en: Path
am: ዱካ

en: Performance
am: አፈፃፀም

en: Code
am: ኮድ
