Steroids (7.x-1.0-beta4) - en to ast translation catalogue (9 entries)

en: Status
ast: Estáu

en: Enabled
ast: Activáu

en: Name
ast: Nome

en: Default
ast: Predefiníu

en: Path
ast: Camín

en: Host
ast: Sirvidor

en: Performance
ast: Rendimientu

en: Code
ast: Códigu

en: Port
ast: Puertu
