Steroids (7.x-1.0-beta4) - en to bg translation catalogue (11 entries)

en: Status
bg: Статус

en: Enabled
bg: Активиран

en: Response
bg: Отговор

en: Name
bg: Име

en: Default
bg: По подразбиране

en: Path
bg: Път

en: Host
bg: Хост

en: Performance
bg: Производителност

en: Code
bg: Код

en: Port
bg: Порт

en: Clear all caches
bg: Изчисти цялата кеш
