Steroids (7.x-1.0-beta4) - en to da translation catalogue (11 entries)

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Name
da: Navn

en: Default
da: Standard

en: Path
da: Sti

en: Host
da: Værtsnavn

en: Performance
da: Ydelse

en: Code
da: Kode

en: seconds
da: sekunder

en: Cache settings
da: Indstillinger for cache

en: Clear all caches
da: Ryd alle cacher

en: Max age
da: Maksimal alder
