Steroids (7.x-1.0-beta4) - en to fa translation catalogue (12 entries)

en: Status
fa: وضعیت

en: Enabled
fa: فعال

en: Response
fa: پاسخ

en: Name
fa: نام

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: Path
fa: مسیر

en: Host
fa: میزبان

en: Performance
fa: کارایی

en: Code
fa: کد

en: Port
fa: درگاه

en: Cache settings
fa: تنظیمات حافظه موقت

en: Clear all caches
fa: پاکسازی تمامی حافظه‌های موقت
