Steroids (7.x-1.0-beta4) - en to is translation catalogue (9 entries)

en: Status
is: Støða

en: Enabled
is: Virkjað

en: Name
is: Navn

en: Default
is: Standard

en: Path
is: Leið

en: Host
is: Vertstelda

en: Performance
is: Orka

en: Code
is: Kota

en: Port
is: Portur
