Steroids (7.x-1.0-beta4) - en to he translation catalogue (12 entries)

en: Status
he: מצב

en: Enabled
he: מופעל

en: Response
he: תשובה

en: Name
he: שם

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Path
he: מיקום

en: Host
he: שם שרת

en: Performance
he: ביצועים

en: Code
he: קוד

en: Port
he: פורט

en: Cache settings
he: הגדרות מטמון

en: Clear all caches
he: ניקוי כל המטמונים
