Steroids (7.x-1.0-beta4) - en to hy translation catalogue (9 entries)

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Name
hy: Անուն

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Path
hy: Ուղի

en: Host
hy: Հոսթ

en: Code
hy: Կոդ

en: Port
hy: Պորտ

en: Clear all caches
hy: Մաքրել բոլոր քեշերը
