Steroids (7.x-1.0-beta4) - en to it translation catalogue (13 entries)

en: Status
it: Stato

en: Enabled
it: Attivato

en: Response
it: Risposta

en: Name
it: Nome

en: Default
it: Predefinito

en: Path
it: Percorso

en: Performance
it: Prestazioni

en: Code
it: Codice

en: Port
it: Porta

en: seconds
it: secondi

en: Cache settings
it: Impostazioni cache

en: Clear all caches
it: Svuota tutte le cache

en: Max age
it: Età massima
