Steroids (7.x-1.0-beta4) - en to lv translation catalogue (11 entries)

en: Status
lv: Statuss

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Response
lv: Atbilde

en: Name
lv: Nosaukums

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Path
lv: Ceļš

en: Host
lv: Serveris

en: Performance
lv: Ātrdarbība

en: Code
lv: Kods

en: Port
lv: Ports

en: Clear all caches
lv: Iztīrīt visas kešatmiņas
