Steroids (7.x-1.0-beta4) - en to ne translation catalogue (7 entries)

en: Status
ne: अवस्था

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Name
ne: नाम

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Path
ne: मार्ग

en: Host
ne: होस्ट

en: Code
ne: कोड
