Steroids (7.x-1.0-beta4) - en to nn translation catalogue (7 entries)

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Name
nn: Namn

en: Default
nn: Standard

en: Path
nn: Sti

en: Performance
nn: Ytelse

en: Code
nn: Kode

en: seconds
nn: sekundar
