Steroids (7.x-1.0-beta4) - en to pl translation catalogue (14 entries)

en: Enabled
pl: Włączone

en: Response
pl: Odpowiedź

en: Name
pl: Nazwa

en: Default
pl: Domyślny

en: Path
pl: Ścieżka

en: Performance
pl: Wydajność

en: Code
pl: Kod

en: seconds
pl: sekundy

en: Cache settings
pl: Ustawienia pamięci podręcznej

en: Expire
pl: Wygasa

en: Timeout
pl: Czas oczekiwania

en: Clear all caches
pl: Wyczyść wszystkie pamięci podręczne

en: No cache
pl: Brak pamięci podręcznej

en: Max age
pl: Maksymalny wiek
