Steroids (7.x-1.0-beta4) - en to ps translation catalogue (8 entries)

en: Status
ps: حالت

en: Name
ps: نوم

en: Default
ps: تلواله

en: Path
ps: يونلور

en: Host
ps: کوربه

en: Performance
ps: كارېدون

en: Port
ps: درشل (پورټ)

en: Cache settings
ps: پټياد امستنې
