Steroids (7.x-1.0-beta4) - en to ro translation catalogue (12 entries)

en: Status
ro: Stare

en: Enabled
ro: Activat

en: Name
ro: Nume

en: Default
ro: Implicit

en: Path
ro: Cale

en: Host
ro: Gazdă

en: Performance
ro: Performanță

en: Code
ro: Cod

en: seconds
ro: secunde

en: Cache settings
ro: Setări cache

en: Clear all caches
ro: Golește tot cache-ul

en: Max age
ro: Vârstă maximă
