Steroids (7.x-1.0-beta4) - en to sk translation catalogue (11 entries)

en: Status
sk: Stav

en: Enabled
sk: Povolené

en: Name
sk: Názov

en: Default
sk: Predvolené

en: Path
sk: Cesta

en: Host
sk: Hostiteľ

en: Performance
sk: Výkon

en: Code
sk: Kód

en: seconds
sk: sekundy

en: Cache settings
sk: Nastavenia cache

en: Clear all caches
sk: Vyprázdniť celú vyrovnávaciu pamäť
