Steroids (7.x-1.0-beta4) - en to sl translation catalogue (9 entries)

en: Status
sl: Stanje

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Name
sl: Ime

en: Default
sl: Privzeto

en: Path
sl: Pot

en: Host
sl: Gostitelj

en: Performance
sl: Hitrost delovanja

en: Code
sl: Koda

en: Port
sl: Vrata
