Steroids (7.x-1.0-beta4) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Name
az: Ad

en: Default
az: Susmaya görə

en: Path
az: Yol

en: Performance
az: Performans
