Steroids (7.x-1.0-beta4) - en to gl translation catalogue (12 entries)

en: Status
gl: Estado

en: Enabled
gl: Activado

en: Name
gl: Nome

en: Default
gl: Predeterminado

en: Path
gl: Ruta

en: Host
gl: Anfitrión

en: Performance
gl: Rendemento

en: Code
gl: Código

en: Port
gl: Porto

en: seconds
gl: segundos

en: Cache settings
gl: Configuración da caché

en: Clear all caches
gl: Baleirar todas as cachés
