Steroids (7.x-1.0-beta1) - en to is translation catalogue (9 entries)

en: Status
is: Staða

en: Enabled
is: Virkt

en: Name
is: Nafn

en: Default
is: Sjálfgefið

en: Path
is: Slóð

en: Host
is: Vél

en: Performance
is: Afköst

en: Code
is: Kóði

en: seconds
is: sekúndur
