Steroids (7.x-1.0-beta4) - en to nl translation catalogue (13 entries)

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Response
nl: Antwoord

en: Name
nl: Naam

en: Default
nl: Standaard

en: Path
nl: Pad

en: Performance
nl: Prestaties

en: Port
nl: Poort

en: seconds
nl: seconden

en: Cache settings
nl: Cache-instellingen

en: Expire
nl: Vervallen

en: Timeout
nl: Time-out

en: Clear all caches
nl: Alle caches legen

en: Max age
nl: Maximum leeftijd
