Steroids (7.x-1.0-beta3) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Status
te: స్థితి

en: Enabled
te: చేతనం అయింది

en: Name
te: పేరు

en: Default
te: అప్రమేయం

en: Performance
te: పనితీరు

en: Code
te: కోడ్
