Steroids (7.x-1.0-beta4) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Status
ur: حالت

en: Enabled
ur: فعال

en: Name
ur: نام

en: Default
ur: طے شدہ

en: Path
ur: پاتھ

en: Code
ur: کوڈ
