Sticky columns (7.x-1.0) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: None
az: Yoxdur

en: Field
az: Sahə

en: Separator
az: Ayırıcı

en: Sortable
az: Çeşidlənən

en: Align
az: Sıralama

en: Default order
az: Defolt sifariş

en: Column
az: Sütun

en: Default sort
az: Defolt çeşidləmə
