Sticky columns (7.x-1.0) - en to es translation catalogue (9 entries)

en: None
es: Ninguno

en: Field
es: Campo

en: Separator
es: Separador

en: Sortable
es: Ordenable

en: Align
es: Alinear

en: Default order
es: Orden predefinido

en: Column
es: Columna

en: Default sort
es: Orden predefinido

en: Hide empty column
es: Ocultar columna vacía
