Sticky columns (7.x-1.0) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: None
is: Engin

en: Field
is: Svæði

en: Separator
is: Skilja

en: Sortable
is: Raðanlegt

en: Default order
is: Sjálfgefin röð

en: Column
is: Dálkur
