Sticky columns (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: None
sk: Žiadne

en: Field
sk: Pole

en: Separator
sk: Oddeľovač

en: Sortable
sk: Zoraďovateľný

en: Default order
sk: Predvolené zoradenie

en: Column
sk: Stĺpec

en: Default sort
sk: Predvolené poradie
