Sticky columns (7.x-1.0) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: None
ta: இல்லை

en: Field
ta: புலம்

en: Separator
ta: பிரிப்பான்

en: Align
ta: சீரமை

en: Default order
ta: இயல்பான வரிசை
