Sticky columns (7.x-1.1) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: None
hi: कोई नहीं

en: Field
hi: क्षेत्र

en: Separator
hi: पृथक्कारक

en: Sortable
hi: क्रमित करने योग्य

en: Align
hi: पंक्तिबद्ध

en: Default order
hi: तयशुदा क्रम
