Sticky columns (7.x-1.1) - en to ru translation catalogue (9 entries)

en: None
ru: Нет

en: Field
ru: Поле

en: Separator
ru: Разделитель

en: Sortable
ru: Может быть отсортирован

en: Align
ru: Выравнивание

en: Default order
ru: Порядок по умолчанию

en: Column
ru: Колонка

en: Default sort
ru: Сортировка по умолчанию

en: Hide empty column
ru: Скрыть пустую колонку
