Sticky columns (7.x-1.2) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: None
ar: لا شيء

en: Field
ar: الحقل

en: Separator
ar: فاصل

en: Align
ar: المحاذاة

en: Default order
ar: الترتيب الافتراضي
