Sticky columns (7.x-1.2) - en to cs translation catalogue (9 entries)

en: None
cs: Žádné

en: Field
cs: Pole

en: Separator
cs: Oddělovač

en: Sortable
cs: Lze řadit

en: Align
cs: Zarovnání

en: Default order
cs: Výchozí pořadí

en: Column
cs: Sloupec

en: Default sort
cs: Výchozí řazení

en: Hide empty column
cs: Skrýt prázdný sloupec
