Sticky columns (7.x-1.2) - en to fr translation catalogue (9 entries)

en: None
fr: Aucun(e)

en: Field
fr: Champ

en: Separator
fr: Séparateur

en: Sortable
fr: Classable

en: Align
fr: Aligner

en: Default order
fr: Ordre par défaut

en: Column
fr: Colonne

en: Default sort
fr: Tri par défaut

en: Hide empty column
fr: Cacher les colonnes vides
