Sticky columns (7.x-1.2) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: None
ro: Nimic

en: Field
ro: Câmp

en: Sortable
ro: Sortabil

en: Align
ro: Aliniere

en: Default order
ro: Ordinea predefinită

en: Column
ro: Coloană

en: Default sort
ro: Sortare implicită

en: Hide empty column
ro: Ascundeți coloana goală
