Sticky preview (7.x-1.0-beta2) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Closed
ar: مغلق

en: This field is required.
ar: هذا الحقل ضروري.

en: Left
ar: اليسار

en: Right
ar: اليمين
