Sticky preview (7.x-1.0-beta2) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Closed
ca: Tancat

en: This field is required.
ca: Aquest camp és obligatori.

en: Left
ca: Esquerra

en: Right
ca: Dreta

en: Opened
ca: Obert
