Sticky preview (7.x-1.0-beta2) - en to de translation catalogue (6 entries)

en: Title
de: Titel

en: Closed
de: Geschlossen

en: This field is required.
de: Diese Feld ist erforderlich.

en: Left
de: Links

en: Right
de: Rechts

en: Opened
de: Geöffnet
