Sticky preview (7.x-1.0-beta2) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Closed
el: Έχει κλείσει

en: This field is required.
el: Το πεδίο είναι απαραίτητο.

en: Left
el: Αριστερά

en: Right
el: Δεξιά
