Sticky preview (7.x-1.0-beta2) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: Title
es: Título

en: Closed
es: Cerrado

en: This field is required.
es: Este campo es obligatorio.

en: Left
es: Izquierda

en: Right
es: Derecha

en: Opened
es: Abierto
