Sticky preview (7.x-1.0-beta2) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Closed
fa: بسته شده

en: This field is required.
fa: این فیلد اجباری است.

en: Left
fa: چپ

en: Right
fa: راست

en: Opened
fa: باز
