Sticky preview (7.x-1.0-beta2) - en to fr translation catalogue (5 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Closed
fr: Fermé

en: This field is required.
fr: Ce champ est requis.

en: Left
fr: Gauche

en: Right
fr: Droit
